تئوری ویروسهای غیر ارگانیک در سایمنتولوژی
افراد آنلاين: 20 نفر
بازديد امروز: 170 نفر
بازديد ماهانه: 4036 نفر
بازديد كل: 679300 نفر
نمایش آمار توسط : تم دیزاینر
فهرست اصلی
دیدنی ها
مطالب مهم
 
باز یآنلاین
در سایت بزرگ ما همه چیز یافت می شود، کافیست جوینده باشید...

گوناگون » تئوری ویروسهای غیر ارگانیک در سایمنتولوژیتئوری ویروسهای غیر ارگانیک در سایمنتولوژی

یکی از تئوریهای مهم در سایمنتولوژی ، تئوری ((ویروسهای غیر ارگانیک)) است. طبق این تئوری، انسان با ویروسهایی که می توانند ذهن و روان و جسم او را درگیر کنند و در فایل های اطلاعاتی مختلف اجزای وجودی انسان نفوذ کرده، آنها را آلوده و ایجاد پارازیت و اختلال ... نمایند، مواجه است.

تئوری ویروسهای غیر ارگانیک در سایمنتولوژی

هنگامی که این پارازیت ها در فایلهای اطلاعاتی ذهن رخ می دهد، می تواند منجر به پدیدار شدن انواع و اقسام توهم ها و رفتارها و تمایلات غیر عادی شود. در سایمنتولوژی با رفع علائم این آلودگی و حذف و پاکسازی ویروسهای غیر ارگانیک، امکان رفع اختلالهای فوق فراهم می شود.

طی چند دهه گذشته ، تجارب متعددی در این خصوص به عمل آمده است که تئوری فوق را تایید می کند.

لازم به ذکر است ((موجودات غیر ارگانیک)) به موجوداتی اطلاق می شود که جنبه ارگانیک و مادی ندارند و در ساختار ناشناخته وجودی آنها هیچ گونه اتم و مولکول موجود نیست و یا حداقل در حال حاضر، از نظر فیزیکی ساختمان شناخته شده و قابل فهمی ندارند.

بنابراین دنیای علم قادر به شناسایی و ردگیری آن ها نیست و فقط با کمک شواهد و مدارک تجربی می توان به وجود آنها پی برد و اقدام به پاکسازی آنها و رفع اختلال نمود.

این موضوع در وهله اول عجیب و باور نکردنی به نظر می رسد همانگونه که وقتی برای اولین بار کخ و پاستور راجع به ((میکروب)) صحبت کردند بسیار مسخره و خنده دار به نظر آمد، ولی به تدریج وجود آنها به اثبات رسید ...

منبع:ام اس سنتر
ویرایش و تلخیص:آکاایران


برچسب ها :تئوری  ویروس  غیر  ارگانیک  سایمنتولوژی 
بخش :گوناگون
مطالب مرتبط
 
پربازدید
بخش ها
برچسب ها
نویسندگان
آخرین مطالب