ساخت یک حساب Gmail
افراد آنلاين: 20 نفر
بازديد امروز: 170 نفر
بازديد ماهانه: 4036 نفر
بازديد كل: 679300 نفر
نمایش آمار توسط : تم دیزاینر
فهرست اصلی
دیدنی ها
مطالب مهم
 
باز یآنلاین
در سایت بزرگ ما همه چیز یافت می شود، کافیست جوینده باشید...

گوناگون » ساخت یک حساب Gmail


ساخت یک حساب Gmail

ساخت یک حساب Gmail برای ساختن یک حساب جیمیل به قسمت ثبت نام می رویم. سپس به همین ترتیب قسمت ها را پر می کنیم. اگر بر روی عکس زیر کلیک کنید می توانید یک نمونه از فرم ثبت نام...


ساخت یک حساب Gmail

برای ساختن یک حساب جیمیل به قسمت ثبت نام می رویم.

سپس به همین ترتیب قسمت ها را پر می کنیم. اگر بر روی عکس زیر کلیک کنید می توانید یک نمونه از فرم ثبت نام را به همراه توضیحات ببیند. فقط برای پر کردن کافی است به نکات زیر توجه کنید.


Click Image to Enlarge Image Hosting


نام و نام خانوادگی که مورد خاصی ندارد.
در محل نوشتن نام کاربری باید عرض کنم که یک آدرس ایمیل از سه قسمت تشکل شده است. مثلا در آدرس Yek.Fathi@Gmail.com ما یک قسمت Gmail.com داریم که نشاندهنده این است که ما از سایت www.Gmail.com داریم خدمات می گیریم. کاراکتر قبل از آن یعنی @ نشاندهنده این است که این این آدرس یک پست الکترونیکی است و Yek.Fathi یک نام کاربری است. یعنی وقتی کسی یک نامه به این آدرس می فرستد به حساب کاربر Yek.fathi نامه فرستاده می شود. این نام یکتاست و هیچ کس دیگری نمی تواند نام کاربری مشابه شما را داشته باشد.
در محل نوشتن رمز عبور، یک رمز عبور دلخواه بنویسید. با این شرط که این نام عبور باید بیشتر از 8 کاراکتر داشته باشد.
نشانگر قدرت رمز عبور معیار خوبی برای مناسب بودن پسورد شماست.
در قسمت دوباره تایپ کردن پسورد نیز، پسورد خود را عینا دوباره تایپ کنید.

یادآور رمز عبور را اگر تیک دار کرده باشید، بعدا که می خواهید به حسابتان وارد شوید نیاز به وارد کردنهرباره رمز عبور ندارید. مسلم است این گزینه را فقط در کامپیوتر شخصی علامت بزنید و نه کامپیوتر های عمومی مانند کافی نت.

اگر فعال ساز تاریخچه وب گردی را تیکدار کرده باشید اطلاعات استفاده شما از اینترنت در سرورهای گوگل ذخیره می شود. این بحث کمی یچیده و زمان بر است بنابراین من به شما توصیه میکنم این گزینه را علامت بزنید. اگر خدا بخواهد در نوشتارهای بعدی بیشتر در این مورد صحبت می کنیم.
در قسمت سوال امنیتی، یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. این گزینه سوال است که در کادر بعدی باید جواب آن را بنویسید. طبیعی است اگر جوابی که می خواهید بنویسید را همه بدانند که دیگر سوال امنیتی نمیشد. هدف از این سوال و جواب این است که در زمانی که اطلاعات حساب خود را به هر دلیلی از دست دادید بتوانید با استفاده از این سوال و جواب دوباره مالکیت حساب خود را به دست آورید.

حال بر روی عکس زیر کلیک کنید.


برچسب ها :ساخت  یک  حساب  Gmail 
بخش :گوناگون
مطالب مرتبط
 
پربازدید
بخش ها
برچسب ها
نویسندگان
آخرین مطالب