تجاوز جنسی در یکی از باغ های اصفهان !
افراد آنلاين: 20 نفر
بازديد امروز: 170 نفر
بازديد ماهانه: 4036 نفر
بازديد كل: 679300 نفر
نمایش آمار توسط : تم دیزاینر
فهرست اصلی
دیدنی ها
مطالب مهم
 
باز یآنلاین
در سایت بزرگ ما همه چیز یافت می شود، کافیست جوینده باشید...

مجله خبری » تجاوز جنسی در یکی از باغ های اصفهان !

تجاوز جنسی در یکی از باغ های اصفهان ! - www.taknaz.ir

یک خانواده در اصفهان مورد تجاوز جنسی قرار گرفت

چهارشنبه گذشته چند خانواده‌ در یکی از باغ های اطراف اصفهان بدون رعایت موازین شرعی و عرفی ، میهمانی را برگزار کرده بودند که عده ای از اراذل و اوباش این منطقه با اطلاع از این میهمانی و با همدستی دوستان خود ضمن ورود به داخل باغ ، زنان و دختران این میهمانی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده بودند.

۵ نفر از عوامل جنایت در یکی از باغ های اطراف اصفهان بازداشت شدند. سرپرست اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت : چهارشنبه گذشته چند خانواده‌ در یکی از باغ های اطراف اصفهان بدون رعایت موازین شرعی و عرفی ، میهمانی را برگزار کرده بودند که عده ای از اراذل و اوباش این منطقه با اطلاع از این میهمانی و با همدستی دوستان خود ضمن ورود به داخل باغ ، زنان و دختران این میهمانی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده بودند.
مصطفی صادقیان گفت : تاکنون ۵ نفر از این خلافکاران بازداشت شده اند و تحقیق برای بازداشت همدستان آنان ادامه دارد . بر اساس شنیده ها خلافکاران این ماجرا بیش از۲۰ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار بوده اند که ۲ نفر از آنان با کمک مردم محل و ۳ نفر دیگر نیز با تلاش ماموران انتظامی بازداشت شده اند.
سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در این زمینه گفت : با توجه به اهمیت این حادثه ، موضوع در شورای تامین استان مطرح شده است . دادستان عمومی و انقلاب اسلامی خمینی شهر نیز به اهالی این شهر اطمینان داد عاملان این جنایت به اشد مجازات می رسند.
حجت الاسلام حسین رضایی با اشاره به دستور ویژه رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی به این پرونده گفت : ۱۲ نفر از عاملان این جنایت شناسایی شده اند. غلامرضا انصاری رئیس کل دادگستری اصفهان نیز گفت : این پرونده در دادگاه کیفری به صورت فوق العاده پیگیری می شود.
 برچسب ها :تجاوز  جنسی  یکی  باغ  اصفهان 
بخش :مجله خبری

مطالب مرتبط
 
پربازدید
بخش ها
برچسب ها
نویسندگان
آخرین مطالب