"رو كم‌كني" را براساس«محمدرضا گلزار» نوشتم !
افراد آنلاين: 20 نفر
بازديد امروز: 170 نفر
بازديد ماهانه: 4036 نفر
بازديد كل: 679300 نفر
نمایش آمار توسط : تم دیزاینر
فهرست اصلی
دیدنی ها
مطالب مهم
 
باز یآنلاین
در سایت بزرگ ما همه چیز یافت می شود، کافیست جوینده باشید...

گوناگون » "رو كم‌كني" را براساس«محمدرضا گلزار» نوشتم !


"رو كم‌كني" را براساس«محمدرضا گلزار» نوشتم !

هنرپیشه _ يك فيلمنامه‌نويس در گفت‌وگو با فارس خبر داد: «رو كم‌كني» را براساس طرح «محمدرضا گلزار» نوشتم آرش قادري گفت: «رو كم‌كني» همان فيلمنامه «شش و بش» است كه به‌تازگي حقوق آن را از مؤسسه «سيران فيلم» خريده‌ام و...


هنرپیشه _ يك فيلمنامه‌نويس در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
«رو كم‌كني» را براساس طرح «محمدرضا گلزار» نوشتم
آرش قادري گفت: «رو كم‌كني» همان فيلمنامه «شش و بش» است كه به‌تازگي حقوق آن را از مؤسسه «سيران فيلم» خريده‌ام و ديگر قرار نيست در اين مؤسسه ساخته شود

. آرش قادري فيلمنامه‌نويس سينما و تلويزيون، در گفت‌وگو با
فارس، در واكنش به انتشار خبر ساخت فيلم «روكم كني» توسط همايون اسعديان بر اساس فيلمنامه او گفت: من بر اساس طرحي از «محمدرضا گلزار»، فيلمنامه‌اي به نام «شش و بش» نوشتم كه ابتدا قرار بود در سيران فيلم ساخته شود كه اين قضيه منتفي شد.
وي تصريح كرد: «شش و بش» را ابتدا قرار بود محمدرضا هنرمند با بازي پرويز پرستويي و محمدرضا گلزار بسازد اما پس از مدتي، آقاي پرستويي به علت مشغله زياد از اين پروژه كناره‌گيري كرد و آقاي هنرمند هم از اين كار انصراف داد.
قادري افزود: پس از مدتي قرار شد همايون اسعديان اين فيلم را با نام «رو‌كم كني» در سيران فيلم كارگرداني كند ولي من سه روز پيش حقوق اين اثر را از سيران فيلم خريدم و بنابراين ساخته شدن اين فيلم در اين مؤسسه منتفي شده است.
اين فيلمنامه‌نويس در پايان گفت: من در مورد فيلمنامه خودم اظهارنظر مي‌كنم و اعلام مي‌كنم اگر قرار است فيلمي با نام «رو كم‌كني» در سيران فيلم ساخته شود، قطعا فيلمنامه من نخواهد بود.


برچسب ها :رو  كم‌كني  براساس«محمدرضا  گلزار»  نوشتم 
بخش :گوناگون
مطالب مرتبط
 
پربازدید
بخش ها
برچسب ها
نویسندگان
آخرین مطالب